דבר הדוברות

 

שלום רב,


מערך תקשורת
, הסברה ודוברות מייחס חשיבות רבה ליצירת מתאם בין יכולותיה הגבוהות, עשייתה ותרומתה של הקבוצה למשק המים בישראל, לבין תדמיתה בקרב הציבור הרחב ובעלי העניין.

תדמית חיובית מסייעת לקבוצת "מקורות" להשיג את יעדיה העסקיים במשק מים עסקי משתנה. תוכנית העבודה של המערך הושתתה על יעד 13 בתוכנית העבודה הכללית של הקבוצה: "להוביל לשיפור תדמית 'מקורות' ומיצובה בעיני בעלי העניין והציבור".

 

אחד המישורים בהם פועל מערך התקשורת, הסברה ודוברות הוא קיום סיורים לאמצעי התקשורת מהארץ ומחו"ל באתרי החברה. זאת במטרה לחשוף את ההישגים, העשייה, המחקר והפיתוח המתקיימים בקבוצה. כך למשל התקיים בחודש יוני ב"אתר אשכול" מפגש עם עיתונאים מהעולם, לקראת תערוכת "ווטק 2013". כ-30 עיתונאים, צוותי טלוויזיה ומלווים מברזיל, סין, וייטנאם, הונג קונג, קנדה, דרום אפריקה, וושינגטון, גרמניה, סינגפור, טיוואן, הודו, מונגוליה ועוד, קיבלו הסברים מד"ר סמיר חטוקאי ומד"ר בוני אזולאי והתרשמו מהפעילות הענפה בכלל ומהפעילות בתחום איכות המים בפרט. בעקבות הסיור כבר פורסמו כתבות על "מקורות" בעיתונות העולמית.צילום: משה ברקון

מצ"ב שני לינקים לכתבות שכבר התפרסמו.

1 - כתבה שהתפרסמה בגרמניה.2 - כתבה שהתפרסמה בתורכיה.

 


מערך תקשורת, הסברה ודוברות פועל וממשיך לפעול למיצובה של "מקורות" כקבוצה מקצועית מובילה בארץ ובעולם, תוך מתן דגש להיותנו חברת המים הלאומית של ישראל.

 

רות רנרט
מנהלת מערך תקשורת, הסברה ודוברות ודוברת החברה

 

 

 

 

  
  

למעלה