"המעבר לאירוח בחוות השרתים של פי סי פלוס מחשבים שינה את כל התפיסה שלנו לגבי מערך המחשוב הארגוני"

מיקפלסט היא חברה לייצור וניפוח מיכלי פלסטיק, הממוקמת באזור התעשייה הצפוני באשדוד, אשר עברה לפני מספר חודשים להתארח בחוות השרתים שלנו. סיפור לקוח.

 סמנכ"ל מיקפלסט מספר על היתרונות שהוא רואה, כמנהל ובעלים בחברה, בניהול מערך המחשוב של העסק באמצעות אירוח בחוות שרתים:
"ברמת העבודה היומיומית אנחנו נהנים מיכולות EXCHANGE, כלומר יומנים משותפים, אנשי קשר משותפים, וסנכרון לטלפונים ניידים. כל האפשרויות הללו זמינות בצורה מאוד קלה וידידותית.
בנוסף ברמת התפעול יתרונות רבים. החשובים מבין היתרונות:

 

גיבוי אוטומטי

שנערך פעמיים ביום. לא צריך יותר לזכור לגבות. בעבר גיבינו על גבי כוננים חיצוניים, המידע היה מפוזר, וצריך היה לזכור לערוך גיבויים מדי יום. הגיבוי לא היה מסודר, לא ברור גם כמה היה יעיל, והיווה מטלה שנואה על העובדים. עכשיו הגיבוי שלנו נערך באופן סדיר פעמיים ביום, אני מקבל דו"ח על הגיבוי ישירות למייל מדי יום, ונהנה מגישה ישירה למידע, אשר מוצפן בקוד אישי. אף אחד מלבדי לא יכול לראות את הנתונים המגובים. השקט הנפשי הכרוך בידיעה שבכל רגע ניתן לשחזר את נתוני המערכת שלנו , תורם ללא ספק להרגשה שעשינו מהלך נכון.

 

הצפנת נתוני המערכת

אין אפשרות להעתיק את נתוני המערכת, האפשרות לשלוט על התעבורה של החומר הנמצא ברשת המחשבים, היא כולה בידי. ביכולתי לקבוע מי רואה מה ומתי, להגביל את הגישה לתיקיות מסוימות, והגבלת הוצאה של מידע מהמערכת החוצה.
עבודה חלקה ומהירה. אנחנו משתמשים במערכת הפועלת בטכנולוגיית פס רחב. הנתונים מועברים בצורה חלקה ומהירה יותר באופן משמעותי מהמערכת הקודמת שהייתה תלויה במהירות השרת המקומי שלנו.

 

עמדות פשוטות

מכיוון שהשרת המארח מאחסן את כל המידע, אין צורך בעמדות חזקות. לא צריך לדאוג לשדרוג העמדות, מדי תקופה. העמדה בעצם רק מציגה את הנתונים שעל השרת. כמובן שאין צורך בשרת מקומי, החיסכון לטווח הרחוק הוא משמעותי מאוד.

 

חיסכון בהוצאות

בדקתי את ההוצאות השנתיות על מחשוב באופן מעמיק. כללתי את ההוצאות על חומרה,תוכנה, שרות, ותקלות. גיליתי כי לאורך זמן מדובר בחסכון כספי משמעותי. בנוסף לכך אנחנו נהנים כעת מתמיכה צמודה של אנשי IT כיוון שהרוב המוחלט של השרות נעשה בתמיכה מרחוק.

"לסיכום ניתן כיום לומר כי הדבר המסובך ביותר במעבר הייתה ההחלטה לבצע אותו. "חבלי הלידה"  לא ערכו זמן רב וכיום חברת מיקפלסט נהנית ממערכת חזקה, מהירה, ושרות איכותי וצמוד. התוצאה הישירה היא אפשרות להיות מרוכזים בעבודת המפעל שלנו ללא דאגות לתשתית המחשוב והגיבוי. התוצאה העקיפה היא כמובן חסכון כספי משמעותי לטווח הרחוק, והביטחון שאנחנו עובדים תמיד בטכנולוגיית מחשוב מעודכנת, וחדשנית ללא צורך בהתעסקות בחומרה,גיבוי ועדכוני תוכנה".

 

לקבלת ייעוץ מקצועי לגבי הצטרפות לשרותי הארוח שלנו לחצו כאן ליצירת קשר

או צלצלו 08-8678588

לתגובות, כתבו אלינו | שלח לחבר | הדפס |
Share |
למעלה