למעלה מ-15 שנים זוכה "מקורות" בתחרות "תעשייה יפה בישראל יפה"

חברת "מקורות" רואה חשיבות רבה בשמירה על איכות הסביבה ועל ערכי הטבע והנוף. 
לצד פעילותה הענֵפה במשק המים וביצוע משימתה העיקרית – אספקת מים באיכות גבוהה ובאמינות בכל עת ובכל עונה – מקפידה החברה לבצע פעילויות מגוונות במטרה לשמור על איכות הסביבה.
פתרונות החברה לאספקת מים סדירה מחייבים לא אחת תכנון וביצוע עבודות מורכבות והתמודדות עם מכשולים טבעיים בשטח. יחד עם זאת "מקורות" דואגת באמצעות מגוון פעילויות לשמור על הסביבה: טיפוח סביבתי ושיקום נופי, שמירה על החי והצומח, ביצוע מעקב והתרעה על מטרדים סביבתיים העלולים לזהם את מקורות המים, סילוק מפגעים בשיתוף פעולה עם הרשויות המתאימות, פיתוח ויישום טכנולוגיות ידידותיות לסביבה ועוד.
מתוך מודעות לערכים חשובים אלה משתתפת "מקורות" כבר למעלה מ-15 שנים ברציפות בתחרות "תעשייה יפה בישראל יפה". מתקני החברה זוכים בהתמדה בדגלי יופי, במגינים ובכוכבים.
השנה זכו בפרסים האתרים הבאים: המעבדה המרכזית לאיכות המים (דגל – הפרס הגבוה ביותר בתחום), מטה חבל הירדן, אתר אשכול, תחנת צלמון, אתר ספיר, תחנת שער העמקים, תחנת ואדי רישא, תחנת עין אבי, תחנת עין זיו, מתקן סינון כברי געתון, אתר כפר ברוך, יחידת אספקת מים צפון ירקון, תחנת מעיינות הירקון בראש העין ומתקן גרנות.

זכיית מתקני "מקורות" מעידה על מחויבותה של החברה לאיכות ולמצוינות, ועל תרומת העובדים לשמירה על ערכי איכות הסביבה ולטיפוח סביבת העבודה.

 

כתבה בנושא גם בחדשות חבל הירדן.

 

צילום: גדי זעירא

לתגובות, כתבו אלינו | שלח לחבר | הדפס |
Share |
למעלה