מה חדש במרחב הצפון

מרחב הצפון תרם מלגת לימודים

 

כתב: יוסי לאודון, סגן מנהל מרחב הצפון

 

בתאריך 1.6.2010 הוענקו למרחב הצפון חמישה כוכבים במסגרת התחרות ל"איכות ומצוינות בגליל" ע"ש ח"כ דני רוזוליו ז"ל. מטרת התחרות לקדם את נושא האיכות והמצוינות הארגונית בקרב הארגונים הפועלים באזור הצפון, ולהקנות להם יתרון יחסי כפיצוי על המרחק ממרכז הפעילות העסקית של המדינה. התחרות מתקיימת משנת 2006. 
המרחב התחרה בכל שבעת הקריטריונים שנקבעו בתחרות - מנהיגות לאיכות, תכנון אסטרטגי, התמקדות בלקוחות ובשוק, ניהול תהליכים, משאבי אנוש, ניהול מידע וידע, תוצאות לאורך זמן – וקיבל את הניקוד המקסימלי!
בקרב המשתתפים בתחרות הוגרלו מספר מלגות לימודים. המרחב זכה במלגת לימודים לתואר במכללת "אורט בראודה". הצוות המנהל של המרחב החליט לתרום את הפרס לטובת הקהילה. בשיתוף עם נשיא המכללה נבחרו שני סטודנטים מצטיינים ממוצא אתיופי, וכל אחד מהם קיבל מלגת לימודים לשנתיים.
טקס הענקת המלגות נערך במרחב הצפון ב-9.12.2010, בהשתתפות הצוות המנהל של המרחב, נשיא מכללת "אורט בראודה", פרופסור יוחנן ארזי, ודיקן הסטודנטים של המכללה, מר פסח שפר.

צילום: משה ברקון

 


 

כנס לקוחות במרחב הצפון

 

כתב: שמעון ראש, יחידת אספקת מים גליל

בתאריך 17/1/11 התקיים בתחנת עינן שבמרחב הצפון כנס לקוחות של יחידת אספקת מים גליל. הכנס התקיים במעמד מנכ"ל "מקורות" והצוות המנהל של המרחב.
בכנס השתתפו לקוחות היחידה, ביניהם תאגידי מים, אגודות מים, לקוחות פרטיים וחקלאים. כן נטלו חלק בכנס מוזמנים נוספים, בהם נציגי משרד הבריאות, נציגים של גופי מחקר ונציגים של "רשות הטבע והגנים".
מנכ"ל החברה, עידו רוזוליו, סקר את פעילות החברה והציג את תוכניות הפיתוח לשנים הבאות, ביניהן האתגר המורכב של שילוב מתקני ההתפלה במערכת המים הארצית והצורך בהקמת "מוביל ארצי" חדש.
יואב דקל, מ"מ מנהל המרחב, סקר את פעילות מרחב הצפון ואת נושא שיפור אמינות אספקת המים ללקוחות, אשר יתבסס על הקמת חיבור בין מפעלי מים מבודדים.
יוסי גוטמן, ההידרולוג הארצי, הרצה על פרויקט קידוחי הבצורת.
אלון לב, מנהל היחידה, סקר את פעילות היחידה.
בהמשך התקיים פאנל, ונציגי "מקורות" ענו על שאלות שהעלו הלקוחות.
הכנס הסתיים בסיור בתחנת עינן ההיסטורית.

 

צילום: שמעון ראש

 


 

 

סיוע מרחב הצפון בעת האסון בכרמל

מרחב הצפון פעל במלוא המקצועיות והמסירות ומתוך תחושה של שליחות בזמן האירועים הקשים בכרמל. אספקת המים הייתה סדירה וכוחות הכיבוי קיבלו עזרה מעובדי המרחב. מרגע היוודע האסון אייש מרחב הצפון את החמ"ל בוואדי רישא במשך 24 שעות ביממה במשך כל ימי האירוע, ונתן מענה לכל המקרים והתרחישים האפשריים. לחמ"ל הגיע שר התשתיות  ששיבח את פעילות המרחב, ושלח ליו"ר "מקורות", אלכס ויז'ניצר, את המכתב שלהלן:

 

לתגובות, כתבו אלינו | שלח לחבר | הדפס |
Share |
למעלה