מנהלת מערך תקשורת, הסברה ודוברות - רות רנרט

דבר הדוברות

עובדים יקרים,

בשנה החולפת פרסמנו כתבות רבות בתקשורת האלקטרונית, שחלקן אף זכו לעשרות אלפי כניסות באינטרנט.
  
כתבות אלה אפשרו לצופים הצצה לפרויקטי הנדסה ייחודיים במינם, שמצד אחד מעלים את איכות החיים של כולנו, ומנגד, אינם חשופים לציבור, מאחר והם מתבצעים עשרות מטרים מתחת לפני האדמה, מבלי שהם מפריעים לשגרת חיינו השוטפת. הצפיות הרבות בכתבות אפשרו לציבור הרחב להבין היבטי פעולה נוספים של "מקורות". מהתגובות הרבות שהועלו, לאחר הצפייה בכתבות, ניתן להתרשם כי יש התעניינות רבה מצד הצופים וצימאון לקבלת מידע נוסף על פרויקטי תשתית גדולים שמבצעת החברה.
  
לדוגמא, בצומת אלוף שדה בוצע פרויקט מורכב להנחת קו מרכזי חדש שיספק מים לערים תל אביב, רמת גן וגבעתיים. הנחת הקו בוצעה בדחיקה, 20 מטרים מתחת לפני הקרקע, באמצעות טכנולוגיה  מיוחדת שפותחה ב"מקורות" – צינורות משולבים. כל משתמשי הכביש, בצומת מרכזי זה, לא הושפעו כלל מעבודות התשתית המורכבות ושגרת החיים באזור המשיכה כסדרה.
  
דוגמא אחרת, היא הפרויקט לניקוי בריכות המים הגדולות ביותר במזרח התיכון הנמצאות באתר שורק. בבריכות אלה נקלטים המים המותפלים ממתקן ההתפלה שורק ומועברים למערכת המים הארצית. כדי לתחזק בצורה מיטבית את הבריכות ולשמור על איכות מים גבוהה, שהה צוות מיומן של מרחב המרכז תקופה ארוכה בבטן הבריכות וביצע עבודות תחזוקה מורכבות, כפי שניתן לראות בכתבה, והכל במטרה לשמור על איכות מים גבוהה, מבלי לפגוע באספקת המים הסדירה במדינה.
 
אלו הן רק שתי דוגמאות לפרויקטים הנדסיים עצומים ומרשימים שנעשו השנה ב"מקורות" כחלק מפיתוח משק המים בישראל וכחלק מהמחויבות הבלתי מתפשרת לאספקת מים באיכות גבוהה ובכל תנאי.
  
אנחנו נמצאים בפתחה של שנת ה-80 להיווסדה של "מקורות". זו הזדמנות לאחל שנה טובה ו-80 שנות פעילות מוצלחות ונוספות לחברה, מלאות ביצירתיות, חדוות עשייה ומובילות טכנולוגית.

                                                                                                        

שנה טובה,


רותי רנרט
דוברת החברה

 

 

 

 

לתגובות, כתבו אלינו | שלח לחבר | הדפס |
Share |
למעלה