מנהלת מערך תקשורת, הסברה ודוברות - רות רנרט

דבר הדוברות

פרֵדה מ״מקורות״

בימים הקרובים אפרוש לגמלאות מ"מקורות", לאחר כ-40 שנות עבודה: 20 מתוכן ב"ענף להגברת הגשם" של חברת הבת "שח"מ מקורות ביצוע" וכ-20 שנים במערך התקשורת, ההסברה והדוברות בחברת האם "מקורות".
במהלך שנות דור אלה נחשפתי לפעילות החשובה שמבצעת החברה מאז היווסדה וחוויתי שיאים מרגשים באירועים מיוחדים: בבית הנשיא, במשרד ראש הממשלה, בכנסת, בטקסים ובתערוכות. 
בתוך כך הרגשתי את כובד האחריות של משימת הדוברות - להביא לידיעת קהלי יעד שונים, בדרכים מגוונות, את היכולות, המקצועיות והידע של העובדים, ועשיתי כמיטב יכולתי כדי לתרום לעשייה זו.
זכיתי להכיר ולעבוד עם ומול אנשים רבים וטובים מ"מקורות", להתרשם מאתרי החברה בשטח ולשתף פעולה עם יוצרים חיצוניים, שהביאו לידי ביטוי את פעילותה של החברה מזווית אחרת, צבעונית וייחודית: משוררים (ביניהם חיים חפר, דידי מנוסי, עמוס אטינגר), מפיקים, מעצבים, קופירייטרים, צלמים, תסריטאים ועוד.
שנים רבות לקחתי חלק בהפקת ידיעונים תקופתיים במתכונת של חוברות, ובשלב מאוחר יותר - ברוח הקִדמה הטכנולוגית - בהפקת גיליונות אלקטרוניים של "משולחן ההנהלה". בגיליון זה - האחרון שבאחריותי - אני רוצה לומר שלום ותודה לכולכם, ובמיוחד לאנשי מערך הדוברות, בהנהלת רותי רנרט, שלקחה אותי איתה למחוזות מרתקים של פעילות מקצועית ברמה בין-לאומית.
אני רוצה להיפרד בדוגמאות מהפָּן האמנותי של עבודת הדוברות: תמונות נבחרות ואיורים ששילבנו בחלק מחומרי ההסברה שלנו (חוברות, ספר טריוויה, לוחות שנה וכד', בהתאמה לתוכנם), אשר מציגים את "מקורות" הרצינית במבט ריאליסטי, לצד מבט הומוריסטי ושובבני.

 

                                                                                                        
תודה,

שלומית שורץ

עורכת לשונית, ע׳ דוברת

   

לתגובות, כתבו אלינו | שלח לחבר | הדפס |
Share |
למעלה