מנהלת מערך תקשורת, הסברה ודוברות: רות רנרט

מערך תקשורת, הסברה ודוברות

"מים זה לא מובן מאליו...", גורס הסלוגן שלנו.
ובכל זאת, בעשור השמיני לפעילותה של "מקורות", כאשר פותחים את הברז – כל ברז – יוצאים ממנו מים נקיים וראויים לשתייה, וזה כבר לא מפתיע אף אחד. זוהי הצלחתה הגדולה של "מקורות": ישראל השחונה, שבה כל אזרח היה בעבר מודאג מהמחסור במים, הפכה עם השנים למעצמת מים בעלת שם עולמי.
 
עבורנו, במערך התקשורת, ההסברה והדוברות של הקבוצה, ההצלחה של "מקורות" מציבה אתגר מקצועי מרתק: כיצד לגרום לציבור להבין שהדבר שנתפס כטבעי וכמובן מאליו – איננו פשוט כלל ועיקר וש"...בשביל זה אנחנו כאן!" 

המענה לאתגר הזה מורכב, דורש מאיתנו יצירתיות רבה והשקעה במגוון רחב של ערוצי מידע חדשים, ביצירת תכנים מקוריים ובעלי ערך ובפנייה לקהלי יעד שיש להם עניין בפעילותה של "מקורות".
סל מוצרי ההסברה והתדמית שפיתח מערך התקשורת, ההסברה והדוברות בשנים האחרונות הוא עשיר ורחב, מקיף מאוד בתכניו ואף מהווה השראה לחברות ממשלתיות אחרות.
 
ערב השנה החדשה, אני שמחה להציג בפניכם שני סרטונים הכלולים במערך ההסברה המקוון של קבוצת "מקורות":

סרט התדמית ערוך בצורה שמצליחה להעביר מידע רב על קבוצת "מקורות" – על עשייתה הלאומית הגדולה בעבר ובהווה ועל תוכניותיה לעתיד בפיתוח משק המים המקומי והעולמי, על ערכי המצוינות והמקצועיות בהם היא פועלת, על  מיקומה הגבוה בדירוגים השונים ועל המחויבות האדירה של עובדיה להצלחתה ולהגשמת אתגרי משק המים במדינת ישראל. בסרט התדמית אנו מציינים גם יובל 50 שנים להקמתו של גדול מפעלי התשתית בישראל - ״המוביל הארצי״. הסרט כולל מידע עובדתי על מפעל תשתיתי עצום זה, באופן המותאם לקצב הדינמי של הסרט.
 
הסרט השיווקי שהופק עבור מרכז המבקרים באתר "אשכול" בסימן יובל 50 ל"מוביל הארצי", משודר בערוץ הטיולים וכן בערוץ החיים הטובים, בכבלים ובלוויין. מטרתו להמשיך ולחשוף בפני הציבור את מרכז המבקרים באתר הדגל, אתר "אשכול", אשר באמצעותו באה לידי ביטוי עשייתה הרבה של קבוצת "מקורות" במשק המים בישראל.

כל אחד ואחת מאיתנו, עובדי קבוצת "מקורות", הוא גם שגריר של "מקורות", בנוסף לעבודתו השוטפת. אנו מוקפים בבני משפחה, חברים, שכנים ומכרים; לרבים מאיתנו ילדים בגיל בית הספר ולכל אחד מאיתנו נגישות יומיומית למשאב החיים הבסיסי ביותר – המים. בכל אחת מנקודות המגע האלה – היומיומיות והשגרתיות – אנחנו יכולים לקחת חלק בחיזוק תדמיתה של "מקורות", בגאווה מקצועית רבה. 

מערך התקשורת, ההסברה והדוברות ישמח לסייע בחומרים הסברתיים שונים על מנת להוסיף ולחזק את מעמדה ותדמיתה של "מקורות", חברת המים הלאומית של ישראל.

שנה טובה לכל עובדי "מקורות", שנה ברוכת גשמים, שנת יורה ומלקוש בעתם,
שנת שלום, שלווה וביטחון ומים חיים בשפע.רות רנרט
דוברת החברה

סרט התדמית של קבוצת "מקורות" (בעברית), בסימן יובל 50 שנים ל"מוביל הארצי"

 


סרט שיווקי למרכז המבקרים, בסימן יובל 50 שנים ל"מוביל הארצי"


לתגובות, כתבו אלינו | שלח לחבר | הדפס |
Share |
למעלה